LYNX MIDS

Jedinečný informačný systém, ktorý monitoruje široké spektrum non IT zariadení v technologickom prostredí. Pritom poskytuje informácie pre obsluhujúci personál v reálnom čase, vrátane upozornení na kritické situácie.

Chcem sa dozvedieť viac...

Aktuálne informácie...

LYNX partnerom Slovenského národného divadla

Sme veľmi radi, že naša spoločnosť si pripísala ďalšie významné partnerstvo. Tento mesiac sa LYNX stal partnerom Slovenského národného divadla. Toto prestížne partnerstvo si veľmi vážime.

Bezpečnostné rady pri používaní platobných kariet

Poznáte túto situáciu? Jasné, PIN si je potrebné zakrývať, aby niekto nezneužil Vašu kartu, keď Vám ju ukradne. Ale vedeli ste, že zlodej Vám ju nemusí ukradnúť fyzicky? Stačí, ak si ju skopíruje...

Chcem sa dozvedieť viac >>

Kariéra u nás...

Staňte sa súčasťou LYNX Tímu

Práca našich zamestnancov nám pomáha udržiavať si stabilné postavenie medzi spoločnosťami podnikajúcimi na trhu informačných technológií. Za najcennejší kapitál považujeme ich vedomosti, odbornosť a profesionálnosť.

V personálnych záležitostiach kladieme osobitný dôraz na vyvážený vzťah medzi našou spoločnosťou a zamestnancom. Poskytujeme adekvátny priestor na adaptáciu a rozvoj odborných zručností našich zamestnancov. Zároveň však od nich očakávame odborný rast a proaktívny prístup.

Zobraziť pracovné pozície >>

 
Softvérové riešenia

Softvérové riešenia

Produktové portfólio našej spoločnosti pokrýva všetky fázy vývoja informačných systémov od analytických prác, cez návrh a implementáciu až po servis implementovaných riešení.