LYNX MIDS

Jedinečný informačný systém, ktorý monitoruje široké spektrum non IT zariadení v technologickom prostredí. Pritom poskytuje informácie pre obsluhujúci personál v reálnom čase, vrátane upozornení na kritické situácie.

Chcem sa dozvedieť viac...

Aktuálne informácie...

Riaditeľ LYNXu prednášal na Ekonomickej fakulte TUKE

S radosťou sme privítali opätovné pozvanie prednášať na pôde Ekonomickej fakulty dňa 14. novembra 2017. Riaditeľ našej spoločnosti Ing. Róbert Kollár, MBA prezentoval na tému: „IT sektor - špeciálny prípad pre hospodársku politiku?“

LYNX ocenený pamätnou medailou

Pri príležitosti 100. výročia vzniku československého spojovacieho vojska sme boli dňa 9. novembra 2017 ocenení pamätnou medailou ako partner podujatia. Ocenenie nám venoval brig. gen. Ing. Ľubomír Gacko – náčelník Štábu pre podporu operácií GŠ OS SR.

Chcem sa dozvedieť viac >>

Kariéra u nás...

Staňte sa súčasťou LYNX Tímu

Práca našich zamestnancov nám pomáha udržiavať si stabilné postavenie medzi spoločnosťami podnikajúcimi na trhu informačných technológií. Za najcennejší kapitál považujeme ich vedomosti, odbornosť a profesionálnosť.

V personálnych záležitostiach kladieme osobitný dôraz na vyvážený vzťah medzi našou spoločnosťou a zamestnancom. Poskytujeme adekvátny priestor na adaptáciu a rozvoj odborných zručností našich zamestnancov. Zároveň však od nich očakávame odborný rast a proaktívny prístup.

Zobraziť pracovné pozície >>

 
Softvérové riešenia

Softvérové riešenia

Produktové portfólio našej spoločnosti pokrýva všetky fázy vývoja informačných systémov od analytických prác, cez návrh a implementáciu až po servis implementovaných riešení.