LYNX na Cooperation in Cyber Defence 2016

V rámci slovenského predsedníctva v Rade Európskej Únie sa konala v dňoch 20.07 až 21.07.2016 konferencia o spolupráci v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Chcem sa dozvedieť viac...

LYNX PARIS

Spoznajte náš informačný systém pre zobrazovanie a nahrávanie prezentačného a multimediálneho obsahu.

Chcem sa dozvedieť viac...

LYNX MIDS

Jedinečný informačný systém, ktorý monitoruje široké spektrum non IT zariadení v technologickom prostredí. Pritom poskytuje informácie pre obsluhujúci personál v reálnom čase, vrátane upozornení na kritické situácie.

Chcem sa dozvedieť viac...

Aktuálne informácie...

LYNX na konferencii Cooperation in cyber defence 2016

V rámci predsedníctva Slovenskej republiky v Rade Európskej Únie sa konala v dňoch 20.07 až 21.07.2016 konferencia o spolupráci v oblasti kybernetickej bezpečnosti, ktorú organizovalo Ministerstvo obrany SR s Európskou obrannou agentúrou.

LYNX na Cisco SEC 2016

Dňa 19.05.2016 sme sa ako partner spoločnosti Cisco zúčastnili prestížnej konferencie s názvom Cisco SEC 2016, ktorá sa konala v Bratislave.

Chcem sa dozvedieť viac >>

Kariéra u nás...

Staňte sa súčasťou LYNX Tímu

Práca našich zamestnancov nám pomáha udržiavať si stabilné postavenie medzi spoločnosťami podnikajúcimi na trhu informačných technológií. Za najcennejší kapitál považujeme ich vedomosti, odbornosť a profesionálnosť.

V personálnych záležitostiach kladieme osobitný dôraz na vyvážený vzťah medzi našou spoločnosťou a zamestnancom.Poskytujeme adekvátny priestor na adaptáciu a rozvoj odborných zručností našich zamestnancov. Zároveň však od nich očakávame odborný rast a proaktívny prístup.

Zobraziť pracovné pozície >>

 
Vybrané produkty

Vybrané produkty

Tento starostlivo pripravený koncept predstavuje unikátne produkty, riešenia a služby, ktoré ponúka naša spoločnosť naprieč celým svojím portfóliom.

Pokročilé bezpečnostné riešenia

Pokročilé bezpečnostné riešenia

Cieľom našej spoločnosti je implementovať u zákazníkov riešenia poskytujúce nadštandardnú úroveň bezpečnosti informačných a komunikačných systémov.

Softvérové riešenia

Softvérové riešenia

Produktové portfólio našej spoločnosti pokrýva všetky fázy vývoja informačných systémov od analytických prác, cez návrh a implementáciu až po servis implementovaných riešení.

Zákaznícky servis

Zákaznícky servis

Špeciálny typ služieb poskytovaný našou spoločnosťou, ktorých úlohou je zabezpečovať neustálu funkčnosť a podporu nami nasadených systémov.