Žijeme v činoch, nie v rokoch.

Žijeme v činoch, nie v rokoch.

LYNX Junior Program

LYNX Junior Program

Týmto spôsobom oslovujeme aj študentov so záujmom prvýkrát si overiť svoje schopnosti v IT prostredí. LYNX Junior Program je výberový tím pozostávajúci z talentovaných mladých ľudí. Pri riešeniach im dávame voľnú ruku a jediným ohraničením je cieľ, ktorý sa má dosiahnuť.

Webová aplikácia, nový dizajn alebo výkonová optimalizácia, u nás sa kreativite medze nekladú. K dispozícii majú všetky možné nástroje a tiež rady našich skúsených expertov. Tým, že výsledok musí dosiahnuť tím v Junior Programe sám, najrýchlejšie profesne aj osobnostne dozrieva a získava prvotný rešpekt od skúsenejších. 

 


Sme radi, že môžeme stáť pri zrode mladých ambicióznych profesionálov,

pre ktorých nie je IT cieľom samo o sebe, ale prostriedkom ako pretvárať svet.


 

V rámci tohto programu všetci začínali ako začiatočníci, bez predchádzajúcich pracovných skúseností v danom obore. Špecializáciou programu je okrem iného aj práca s Microsoft platformou - SharePoint a Dynamics CRM. V rámci programu títo ľudia pomáhajú vyvíjať aplikácie, pracujú na projektoch, ktorých cieľom je zdokonaliť a zvýšiť efektivitu využívania spomínanej platformy. 

Keďže každý z našich odborníkov má iné požiadavky, otvára sa priestor na hľadanie prienikov medzi týmito požiadavkami a vytvára sa tak sofistikovaná aplikácia. Ak máte záujem byť súčasťou LYNX Junior Programu zašlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom na posúdenie. 

Mám záujem o LYNX Junior Program >>


 

LYNX - EKF Student Program

V rámci našej spolupráce s Ekonomickou fakultou TUKE sme pripravili LYNX - EKF Student Program. Ide o upravenú verziu nášho LYNX Junior Programu. Cieľom je poskytnúť pre vybraných študentov EKF TUKE možnosť získať cenné skúsenosti a zručnosti pre svoju začínajúcu kariéru. 

Ako člen LYNX - EKF Student Programu sa stanete členom talentovaného tímu, ktorý sa podieľa na vytváraní a úprave našich produktov spoločne s našimi odborníkmi. Podmienky Programu sme prispôsobili tak, aby sa jeho absolvovanie stalo ešte intenzívnejším kariérnym zážitkom.

Obmedzili sme časové trvanie tohto Programu na 2 mesiace, pričom sme starostlivo vyberali všetky činnosti a projekt na ktorom budú účastníci pracovať. Dúfame, že táto jedinečná príležitosť, ktorá vznikla vďaka vzájomnej spolupráci LYNXu a EKF TUKE, osloví všetkých študentov EKF, ktorí chcú zdokonaľovať a budovať si svoju kariéru.