Naším odkazom je aj podpora vecí,
ktoré sú nad rámec nášho podnikania.

Naším odkazom je aj podpora vecí,
ktoré sú nad rámec nášho podnikania.

LYNX partnerom podujatia VSE unIT 2021

Dátum: 11.06.2021

Spoločnosť LYNX sa rozhodla aktívne zapojiť a partnersky podporiť 4. ročník podujatia VSE unIT Conference. Konferencia VSE unIT každoročne prináša svetových expertov na inovácie a IT, vďaka ktorým majú návštevníci možnosť načerpať inšpirácie od významných odborníkov. O tom svedčí aj fakt, že headlinerom podujatia bola legenda v IT svete – Steve Wozniak.

 

 

Hneď po spoluzakladateľovi spoločnosti Apple, vystúpil v diskusnom paneli Výkonný riaditeľ našej spoločnosti pán Ing. Róbert Kollár, MBA. Diskusie sa zúčastnili riaditelia významných východoslovenských spoločností (VSE, Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia a U. S. Steel Košice). Rozhovor sa niesol v duchu „Košice Innovation Challenge 2030“.

Počas prvého dňa konferencie bola spoločnosť LYNX reprezentovaná RNDr. Jánom Kromelom PhD. –Bezpečnostným špecialistom našej spoločnosti. Prezentácia bola na vysoko kvalitnej úrovni a jej ústrednou témou bola Synergia ako „kľúč“ k zvýšeniu kybernetickej ochrany. Diskusia následne pokračovala so štátnym tajomníkom MIRRI SR – Marekom Antalom a s predstaviteľmi renomovaných IT firiem (ESET a CSIRT). 

 

 

Ďakujeme veľmi pekne organizátorom za výborne pripravený event a zástupcom našej spoločnosti vyslovujeme pochvalu za odbornú reprezentáciu LYNXu.