Využívame najmodernejšie technológie,
metódy riadenia a organizácie práce.

Využívame najmodernejšie technológie,
metódy riadenia a organizácie práce.

Martin Kollár pre .týždeň: „Oblasť kybernetickej bezpečnosti je našou hlavnou témou“

Dátum: 21.12.2020

Riaditeľ pre vonkajšie vzťahy spoločnosti LYNX pán Ing. Martin Kollár v článku pre webový portál týždenníka .týždeň hovoril nielen o hrozbách kybernetických útokov, ale aj o pôsobení našej spoločnosti v danej oblasti.

Článok sa venoval téme bezpečnosti v online priestore, pozornosť čitateľov zaujala aj oblasť potreby vzdelávania mladých ľudí v oblasti kybernetickej bezpečnosti či stratégia spoločnosti LYNX počas jej tridsaťročného pôsobenia na slovenskom IT trhu. 
Pán Kollár pre .týždeň uviedol: „Neustále hľadáme spôsoby, ako vytvárať väčšiu pridanú hodnotu pre zákazníka. Citlivo mu načúvame a snažíme sa skĺbiť moderné trendy a technológie tak, aby riešili jeho problémy.“

Základnými kameňmi úspechov spoločnosti sú podľa neho ľudia a dobrá stratégia. „Naši zamestnanci sú flexibilní a ochotní sa neustále učiť. Vždy sme sa sústredili viac na kvalitu, než na kvantitu,“ podotkol riaditeľ pre vonkajšie vzťahy. 

Podobne ako pre mnohé firmy aj pre LYNX bol pandemický rok iný. „Ako bezpečnostná firma sme mali výhodu v tom, že sme mali pripravených a následne rýchlo zavedených niekoľko opatrení a scenárov, ktoré nám umožnili kvalitne fungovať ďalej aj v tejto zložitej dobe,“ opisuje Martin Kollár.

Celý článok si môžete prečítať tu.