Dobre fungujúci tím špičkových odborníkov
je v našej spoločnosti zárukou úspechu.

Zoltán Kollár, Riaditeľ spoločnosti LYNX

Dobre fungujúci tím špičkových odborníkov
je v našej spoločnosti zárukou úspechu.

Zoltán Kollár, Riaditeľ spoločnosti LYNX

M. Kollár pre INDEX MAG: „Ako Košičania sme sa dokázali udržať na slovenskom IT trhu 30 rokov“

Dátum: 10.02.2021

V rámci rozhovoru pre časopis INDEX MAG priblížil našu spoločnosť LYNX a to čo stojí za jej úspechom, riaditeľ pre vonkajšie vzťahy spoločnosti, pán Ing. Martin Kollár.

V rozhovore sa venovali aj témam ako kybernetická bezpečnosť, či to ako našu firmu ovplyvnila pandémia. Taktiež priblížil svoj pohľad na košický región, či na vlastnosť, ktorú považuje za dôležitú pre úspech startupov.

Podelil sa aj o to, ktorý úspech je preň ho tým najvýznamnejším: „Ja osobne považujem za najvýznamnejšie to, že sme sa dokázali udržať ako Košičania na bratislavskom IT trhu už 30 rokov. To je obrovský úspech tímu, ktorý tu bol aj ktorý tu je.“

 

 

Na margo našich zamestnancov podotkol: „Keďže pracujeme v oblasti, ktorá sa stará o bezpečnosť, dôvera musí fungovať nielen medzi tímom, ale aj medzi nami a zákazníkmi. Našťastie, môžem povedať, že naši lynxáci su na 120 % spoľahliví“, konštatoval Martin Kollár.

A ako vidí budúcnosť v oblasti kyberbezpečnosti? ,,Pre budúcnosť bude potrebné analyzovať trendy a rozhodovať o tom, čo má a čo nemá budúcnosť. A potom si veľmi rýchlo osvojiť nové trendy aj po stránke technologickej aj bezpečnosti“, dodáva riaditeľ pre vonkajšie vzťahy. Celý rozhovor si môžete prečítať tu.